Komplet mebli bambusowych Wild Land
Komplet mebli bambusowych Wild Land
Komplet mebli bambusowych dla 2 osób - stolik wraz z dwoma krzesłami, idealny zestaw na każdy wyjazd.
Meble wykonane są z połączenia wysokiej jakości drewna bambusa oraz naturalnej gęstotkanej bawełny, dzięki czemu są wyjątkowo trwałe i nadają się do użytku na zewnątrz. Elementy złączne zrobiono ze stali, również odpornej na warunki atmosferyczne.
Całość składa się i rozkłada bardzo szybko i łatwo. Zarówno krzesełka, jak i stolik zapakowane są w torby, praktyczne do przenoszenia i spakowania do samochodu.
Ergonomiczna konstrukcja krzeseł zalecana przez ortopedów zapewnia wygodę siedzenia i pełny relaks. Oparcie idealnie dopasowane jest pod względem wysokości naszego korpusu, dzięki czemu plecy mają pełne oparcie. Materiał oparcia, co bardzo istotne, nie wpija się w łopatki, a bawełna, z której jest wykonany, oddycha, nie zapacają nam się ani plecy, ani pośladki.
Materiał siedziska łatwo możemy zdemontować do wyprania po sezonie. Jasny kolor sprawia, iż siedzisko nie nagrzewa się w słońcu i najzwyczajniej nie parzy nas kiedy chcemy usiąść w stroju kąpielowym czy krótkich spodenkach. Z tyłu oparcia znajdziemy kieszeń na podręczne rzeczy, książkę lub krem do opalania.
Stolik, podobnie jest stelaż krzeseł, zrobiony został z naturalnego drewna bambusowego, materiału ekologicznego i odpornego na pleśń. Stolik zabezpieczony jest lakierem odpornym na warunki atmosferyczne oraz bezpiecznym przy kontakcie z żywnością.
Dane techniczne krzesło kampingowe bambusowe Wild Land:
| Materiał: | Naturalne drewno bambusowe, siedzisko bawełna, element złączne stalowe |
| Wymiary rozłożonego krzesła: | 92 x 57 x 50 cm |
| Wymiary złożonego krzesła: | 91 x 19 x 18 cm |
| Waga: | 3,4 kg |
Dane techniczne bambusowy stolik kampingowy Wild Land:
| Materiał: | Naturalne drewno bambusowe, element złączne stalowe |
| Wymiary rozłożonego stolika: | 91 x 60 x 45 cm |
| Wymiary rozłożonego stolika: | 93 x 18 x 18 cm |
| Waga: | 7,9 kg |
Video:
Szukasz idealnego namiotu dachowego lub innego sprzętu kempingowego?
biuro@4overland.eu
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
towar niedostępny
Bestsellery
9 399,00 zł
Cena regularna:
9 999,00 zł
10 399,00 zł
Cena regularna:
10 999,00 zł
9 980,00 zł
7 880,00 zł
8 580,00 zł


























