Pakiet baterii Jackery Explorer 1000 Plus
Pakiet baterii Jackery Explorer 1000 Plus
| Rodzaj ogniwa | Litowo-żelazowo-fosforanowe (LiFePO4) |
| Pojemność baterii | 1264 Wh |
| Temperatura pracy | od -10℃ do 45℃ |
| Grubość | 260 mm |
| Szerokość | 356 mm |
| Wysokość | 198 mm |
| Waga | 10.2 kg |
| Zawartość zestawu | Instrukcja obsługi Kabel zasilający Urządzenie |
Szukasz idealnego namiotu dachowego lub innego sprzętu kempingowego?
biuro@4overland.eu
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
towar niedostępny
Bestsellery
9 399,00 zł
Cena regularna:
9 999,00 zł
10 399,00 zł
Cena regularna:
10 999,00 zł
9 980,00 zł
7 880,00 zł
8 580,00 zł


























