Markiza boczna Wild Land Lite
Markiza boczna Lite została zaprojektowana z myślą o użytkownikach zarówno samochodów terenowych, jak i osobowych – również tych mniejszych. Niewielka waga oraz wygodny system montażu sprawiają, że świetnie sprawdza się w wielu konfiguracjach. Markiza otwierana jest na bok; jej szerokość wynosi 200 cm, a długość 225 cm, dzięki czemu nie zachodzi na tył auta i umożliwia swobodne otwarcie klapy bagażnika.
Markiza boczna Wild Land Lite - niska waga i prosty montaż
Markiza waży jedynie 7,5 kg, co pozwala na jej montaż bez pomocy drugiej osoby. Dostępne są dwa sposoby instalacji:
-
za pomocą dołączonych kątowników przykręcanych do bagażnika dachowego,
-
bezpośrednio w rowku T belek dachowych, takich jak Thule.
W zestawie znajdują się także śruby T przeznaczone do montażu w belkach z rowkiem T.
Markiza boczna Wild Land Lite - wytrzymały pokrowiec z kordury
Markiza jest zamknięta w miękkim pokrowcu wykonanym z trwałej kordury odpornej na warunki atmosferyczne. Tkanina cechuje się odpornością na przetarcia i wodoodpornością do 5000 mm słupa wody. Całość zabezpieczona jest podwójnym zamkiem. Pokrowiec jest idealnie dopasowany, dzięki czemu złożona markiza ma kompaktowe wymiary 8 × 10 cm (szerokość) i 205 cm długości.
Markiza boczna Wild Land Lite - szybkie rozkładanie i składanie
Proces rozłożenia i złożenia markizy Wild Land Lite zajmuje mniej niż 5 minut. Wystarczy odpiąć pokrowiec, rozwinąć materiał i odpowiednio go zakotwić. Dzięki temu markiza sprawdzi się zarówno przy częstych zmianach miejsca postoju, jak i podczas dłuższego kempingu.
Możliwość rozbudowy o dodatkowe ściany
Do markizy można dokupić komplet dopinanych ścian bocznych oraz przedniej. Po zamknięciu przestrzeni pod markizą powstaje osłonięte miejsce idealne do przebrania się, przechowania sprzętu kempingowego lub komfortowego odpoczynku wieczorem, z ochroną przed wiatrem i owadami.
Markiza boczna Wild Land Lite - w zestawie
- rozkładane zadaszenie w formie kwadratu w pokrowcu zamykanym na zamek
- komplet odciągów i śledzie do kotwienia markizy
- zestaw kątowników do montażu markizy na belkach dachowych samochodu
- zestaw śrub T do montaży markizy w rowkach T belek dachowych
Markiza boczna Wild Land Lite - dane techniczne:
| Materiał markiza: | 210D Rip-Stop Poly-Oxford z powłoką UV 50+, wodoszczelność 3000mm |
| Materiał pokrowiec | 600D oxford od spodu wzmocniony dodatkowo PVC, wodoszczelność 5000mm |
| Wymiary po rozłożeniu: | 200x225 cm (regulowane nóżki teleskopowe do 230 cm) |
| Wymiary po złożeniu: | 205x10x8 cm (wysokość) |
| Waga: | 7,5 kg |
| Konstrukcja: | Aluminiowa |
Ściany doczepiane do markizy bocznej Wild Land Lite - dane techniczne:
| Materiał: | 210D Rip-Stop Poly-Oxford z powłoką UV 50+, wodoszczelność 3000mm |
| Materiał pokrowiec: | 600D oxford od spodu wzmocniony dodatkowo PVC, wodoszczelność 5000mm |
| Wymiary po rozłożeniu: | 200x225 cm (w ścianach bocznych dodatkowo wszyta moskitiera) |
| Wymiary po złożeniu: | 80x20x20 cm |
| Waga: | 7,5 kg |
| Konstrukcja: | Aluminiowa (nóżek w zestawie) |
Szukasz idealnego namiotu dachowego lub innego sprzętu kempingowego?
biuro@4overland.eu
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
towar niedostępny
Bestsellery
9 399,00 zł
Cena regularna:
9 999,00 zł
10 399,00 zł
Cena regularna:
10 999,00 zł
9 980,00 zł
7 880,00 zł
8 580,00 zł


























