Box dachowy Hapro Traxer 6.2 czarny matowy
Boxy dachowe Hapro Traxer to połączenie dopracowanego designu, funkcjonalności i bezpieczeństwa. Ich aerodynamiczny kształt nie tylko podkreśla linię samochodu, ale także redukuje opór powietrza i hałas podczas jazdy.
Model Traxer 320 to kompaktowe rozwiązanie dla osób, które potrzebują dodatkowej przestrzeni na bagaż, sprzęt sportowy lub akcesoria podczas rodzinnych wyjazdów czy weekendowych wypadów za miasto.
Box dachowy Hapro Traxer 6.2 - nowoczesna konstrukcja i trwałe materiały
Box wykonany jest z wysokiej jakości tworzyw ABS/ASA i ABS/PMMA, które gwarantują odporność na uderzenia, promieniowanie UV oraz zmienne warunki atmosferyczne. Maksymalna ładowność kufra wynosi 75 kg, co czyni go uniwersalnym rozwiązaniem do codziennego użytku i podróży.
-
System Premium-Fit – opatentowany i niezwykle wygodny w obsłudze mechanizm, pozwalający na szybki montaż boxa na belkach o szerokości do 95 mm i wysokości do 35 mm, bez użycia narzędzi.
-
Otwieranie jednostronne – pokrywa otwierana z prawej strony zapewnia łatwy dostęp do bagażu.
-
Trzypunktowy centralny zamek – gwarantuje bezpieczeństwo przewożonych rzeczy.
-
Wewnętrzne pasy mocujące – utrzymują bagaż w stabilnej pozycji podczas jazdy.
Box dachowy Hapro Traxer 6.2 - bezpieczeństwo i certyfikaty
Boxy Hapro Traxer spełniają rygorystyczne normy jakości i bezpieczeństwa – przeszły testy stabilności, zderzeniowe, wibracyjne i aerodynamiczne. Produkt posiada certyfikaty ISO 11154 oraz TÜV.
Box dachowy Hapro Traxer 6.2 - dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemność | 320 l |
| Wymiary zewnętrzne (dł./szer./wys.) | 193 × 65 × 42 cm |
| Wymiary wewnętrzne (dł./szer./wys.) | 188 × 60 × 41 cm |
| Kolor | Czarny matowy |
| Ładowność całkowita | 75 kg |
| System montażu | Premium-Fit |
| Waga | 15 kg |
| Otwieranie | Z prawej strony |
| Zamek | Trzypunktowy centralny |
| Ładowność nart (pary) | 4 |
| Ładowność snowboardów (deski) | 3 |
| Maksymalna długość nart | 183 cm |
| Pasuje do belek aero „T” | Tak |
| Pasuje do belek prostokątnych | Tak |
| Maksymalna szerokość belki (cm) | 9,5 |
| Certyfikaty | TÜV, ISO 11154 |
Uwaga: Brak możliwości montażu na belkach Aurilis Profesional.
Dodatkowo: Adaptery do belek z rowkiem T dostępne są osobno.
Szukasz idealnego namiotu dachowego lub innego sprzętu kempingowego?
biuro@4overland.eu
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
towar niedostępny
Bestsellery
9 399,00 zł
Cena regularna:
9 999,00 zł
10 399,00 zł
Cena regularna:
10 999,00 zł
9 980,00 zł
7 880,00 zł
8 580,00 zł



























