Panel fotowoltaiczny EcoFlow 100W zestaw 2 szt plus nóżki
Postaw na darmową i ekologiczną energię słoneczną z zestawem paneli fotowoltaicznych EcoFlow. Produkt został zaprojektowany z myślą o wydajnej i długotrwałej pracy w różnych warunkach atmosferycznych. Solidna konstrukcja, nowoczesne technologie oraz praktyczne akcesoria montażowe sprawiają, że zestaw doskonale sprawdzi się zarówno w instalacjach stacjonarnych, jak i mobilnych.
Panel fotowoltaiczny EcoFlow 100W - wysoka wydajność i trwała konstrukcja
Panele fotowoltaiczne EcoFlow zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na ich trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Powierzchnię paneli pokrywa przejrzysta powłoka szklana, natomiast ramę wykonano z odpornego na korozję aluminium.
Zastosowane ogniwa monokrystaliczne zapewniają sprawność konwersji energii na poziomie do 23%, co pozwala efektywnie pozyskiwać energię słoneczną i zwiększa wydajność całego systemu.
Panel fotowoltaiczny EcoFlow 100W - szybki i prosty montaż
Instalacja paneli została maksymalnie uproszczona. Dzięki fabrycznie wywierconym otworom możesz bez problemu zamontować je na dachu lub bezpośrednio na ziemi. Do każdego panelu dołączono kabel MC4 o długości 1 m, który umożliwia szybkie i wygodne podłączenie instalacji.
Dołączone do zestawu nóżki montażowe dodatkowo ułatwiają stabilne ustawienie paneli w wybranym miejscu.
Panel fotowoltaiczny EcoFlow 100W - zawartość zestawu
- Panel fotowoltaiczny EcoFlow 100W sztywny ×2
- Nóżki montażowe ×2
- Uchwyt Z ×4
- Podkładka M6 ×4
- M6 podkładka dzielona ×4
- M6 sześciokątna nakrętka kołnierzowa ×4
- Śruba sześciokątna M6-16 ×4
- Podkładka płaska M6 ×4
- #11 śruba samowiercąca i plastikowy pierścień zabezpieczający ×8
Panel fotowoltaiczny EcoFlow 100W - dane techniczne
Panel fotowoltaiczny EcoFlow 100W (sztywny)
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | EcoFlow |
| Nazwa | Panel fotowoltaiczny EcoFlow 100W (sztywna konstrukcja) |
| Moc znamionowa | 100 W |
| Napięcie obwodu otwartego | 20,3 V |
| Prąd zwarciowy | 6,3 A |
| Maksymalne napięcie robocze | 17,1 V |
| Maksymalne natężenie robocze | 5,9 A |
| Maksymalne napięcie systemowe | 600 V DC (UL) |
| Maksymalne natężenie bezpiecznika | 15 A |
| Złącze | MC4 |
| Sprawność konwersji | 23% |
| Wymiary | 98 × 58,6 × 3 cm |
| Waga | Ok. 6,2 kg |
| Liczba sztuk w zestawie | 2 |
Nóżki montażowe do panelu EcoFlow
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | EcoFlow |
| Nazwa | Nóżki montażowe do Panelu EcoFlow |
| Kompatybilność | Panel EcoFlow 100 W (sztywna konstrukcja), Panel EcoFlow 400 W (sztywna konstrukcja) |
Pliki do pobrania:
Szukasz idealnego namiotu dachowego lub innego sprzętu kempingowego?
biuro@4overland.eu
Bezpieczeństwo
towar niedostępny
Bestsellery
9 399,00 zł
Cena regularna:
9 999,00 zł
10 399,00 zł
Cena regularna:
10 999,00 zł
9 980,00 zł
7 880,00 zł
8 580,00 zł

























