Namiot dachowy Yakima SkyRise Medium
Namiot dachowy Yakima SkyRise Medium
Ten model namiotu samochodowego to odpowiedź na zmieniające się trendy w turystyce, gdzie turyści coraz częściej decydują się na samodzielne planowanie wyjazdów, polegając na własnym środku transportu oraz organizując noclegi we własnym zakresie.
Namioty dachowe na samochód Yakima to także znakomita alternatywa dla osób chcących odpoczywać w otoczeniu natury, bez skrępowania i w poczuciu pełniej niezależności.
Namiot dachowy Yakima SkyRise Medium - cechy produktu:
- zapewnia miejsce dla 3 osób
- duże drzwi i okna zapewniają wspaniałe widoki
- przygotowany na wszystkie 4 pory roku: tkanina poliestrowa Ripstop 600 D z wodoodporną powłoką PU 3000 mm
- odciągi oraz uchwyty D-Ring zamontowane w podłodze namiotu umożliwiają podwieszenie dodatkowego sprzętu, mogą również służyć jako dodatkowe zabezpieczenie podczas silnego wiatru
- odporna na ścieranie, fakturowana podłoga namiotu zapewnia dodatkową trwałość
- drabina posiada punkty regulacji wysokości dla ułatwienia montażu oraz funkcję szybkiego automatycznego zamykania
- mocowanie namiotu SpinVice ™ na bagażniku bazowym nie wymaga narzędzi i jest zamykane - łatwe do założenia, szybkie do demontażu
- łatwa w montażu konstrukcja oznacza mniej pracy i więcej zabawy - szczególnie, gdy jest ciemno lub pada deszcz
- aluminiowa rama jest lekka, mocna i wstępnie przygotowana do montażu, aby złożenie namiotu było dziecinnie proste
- piankowa mata do spania o odpowiedniej twardości i grubości 64 mm posiada zdejmowaną warstwę ochronną ułatwiającą czyszczenie
- panel z siatki usprawnia wentylację i pozwala nocą oglądać gwiaździste niebo
- wymiary po rozłożeniu dł. 243 cm x szer. 142 cm x wys. 122 cm
- wymiary po złożeniu dł. 122 cm x szer. 142 cm x wys. 41 cm
- waga 52 kg
Namiot dachowy Yakima SkyRise Medium - opis:
Kto z nas nie marzył w dzieciństwie o posiadaniu własnego domku na drzewie? Namiot dachowy Yakima SkyRise to okazja do urzeczywistnienia tych marzeń. Nocleg pod gwiazdami, bajeczne wschody i zachody słońca, cisza, spokój i bliski kontakt z dziką naturą - to niezapomniana przygoda dla całej rodziny.
Namiot dachowy daje wiele nowych możliwości. Wielokrotne, uciążliwie rozbijanie i zwijanie biwaku, poszukiwanie odpowiedniego terenu pod namiot, chłód od podłoża – to częste bolączki osób, które decydują się na kemping.
W przypadku Yakima SkyRise, całość sprowadza się do rozpięcia pokrowca ochronnego i pociągnięcia za drabinkę przy pomocy której, jednym ruchem rozkładamy naszą mobilną sypialnię.
Po montażu konstrukcji na belkach bagażnika bazowego, wystarczy rozpiąć i zwinąć pokrowiec ochronny oraz pociągnąć za drabinkę. Namiot rozłoży się na kształt otwieranej książki. Zaoszczędzony czas wykorzystajmy na to, co w kempingu najlepsze – radość obcowania z naturą oraz czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi!
Duże okna i drzwi namiotu Yakima SkyRise zapewniają wspaniałe widoki i doskonałą wentylację, a odpowiednia konstrukcja i gruba piankowa mata na dnie namiotu pozwalają komfortowo przespać całą noc dorosłym 3 osobom.
Konstrukcja namiotu SkyRise wykonana jest z solidnej tkaniny poliestrowej Ripstop 600 D oraz wodoodpornej powłoki PU 3000 mm.
Namiot dachowy Yakima SkyRise Medium - dane techniczne:
| Powierzchnia spania | 243 x 142 cm |
| Wymiary po złożeniu dł/szer/wys: | 122 x 142 x 41 cm |
| Wymiary po rozłożeniu dł/szer/wys: | 243 x 142 x 122 cm |
| Ilość miejsc do spania | 3 |
| Kod producenta | 8007437 |
| Wodoodporność namiotu / tropiku | 3000 / 3000 mm |
| Konstrukcja podstawy | aluminiowa |
| Minimalny rozstaw belek | 66 cm |
| Max obciążenie namiotu statyczne | 272 kg |
| Nośność dachu pojazdu oraz bagażnika bazowego | minimalna 75kg |
| Waga | 52 kg |
| Maks. wysokość wewnętrzna | 122 cm |
Szukasz idealnego namiotu dachowego lub innego sprzętu kempingowego?
biuro@4overland.eu
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
towar niedostępny
Bestsellery
9 399,00 zł
Cena regularna:
9 999,00 zł
10 399,00 zł
Cena regularna:
10 999,00 zł
9 980,00 zł
7 880,00 zł
8 580,00 zł


























