Kosz dachowy Thule Canyon XT
Kosz dachowy Thule Canyon XT - cechy
- Stylowa i funkcjonalna konstrukcja o niskim profilu ze zwężanymi bocznymi ścianami ułatwiającymi ładowanie i zdejmowanie bagażu
- Uniwersalny sprzęt mocujący pasuje do wielu różnych pojazdów, a także pozwala na montaż w rowku T
- Możliwość wydłużenia powierzchni załadunku o 51 cm poprzez dodanie przedłużki Thule Canyon Extension XT
- Zintegrowana owiewka ułatwiająca przepływ powietrza wokół ładunku
Kosz dachowy Thule Canyon XT - dane techniczne
| Parametr | Opis |
|---|---|
| Wymiary | 127 × 104 × 15 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 104 × 99 × 13 cm |
| Ładowność | 68 kg |
| Masa | 13 kg |
| Zamki w komplecie | Nie |
| Kompatybilność z systemem One-Key | Tak |
| Montaż w rowku T | W komplecie |
| Pasuje do Thule WingBar Evo | Tak |
| Pasuje do Thule WingBar | Tak |
| Pasuje do Thule SquareBar Evo | Tak |
| Pasuje do Thule SlideBar | Tak |
| Kolor | Black |
Pliki do pobrania:
Szukasz idealnego namiotu dachowego lub innego sprzętu kempingowego?
biuro@4overland.eu
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
towar niedostępny
Bestsellery
9 399,00 zł
Cena regularna:
9 999,00 zł
10 399,00 zł
Cena regularna:
10 999,00 zł
9 980,00 zł
7 880,00 zł
8 580,00 zł


























