Dachowy bagażnik rowerowy Thule ProRide
Pionowy bagażnik rowerowy do bardzo szybkiego i wygodnego montażu — na rowery o wadze do 20 kg. Specjalnie zaprojektowany uchwyt na ramę i rynienka na koła ułatwiają szybkie załadowanie roweru. Pokrętło ogranicznika momentu obrotowego wyraźnie sygnalizuje, gdy rower jest prawidłowo zamocowany. Pomysłowo zaprojektowane uchwyty pozwalają zamocować koła przy użyciu szybko rozłączalnych ukośnych pasków, co zapobiega chybotaniu się roweru na boki podczas transportu.
Dachowy bagażnik rowerowy Thule ProRide - cechy produktu:
- Automatyczne pozycjonowanie roweru po jego przymocowaniu dzięki wyjątkowej konstrukcji uchwytu ramy i rynny
- Łatwe i szybkie zabezpieczanie roweru – pokrętło ogranicznika momentu dokręcania steruje siłą przenoszoną na ramę, w czytelny sposób wskazując, czy montaż jest prawidłowy
- Nacisk jest rozkładany przez duże, miękkie okładziny, które dostosowują się do rur ramy roweru, co minimalizuje ryzyko jej uszkodzenia
- Bezpieczny montaż – rower jest zabezpieczony przed upadkiem dzięki wydłużonej dolnej szczęce uchwytu
- Stabilne koła – mocno uchwycone przez pomysłowo zaprojektowane uchwyty kół z szybkorozłącznymi skośnymi taśmami
- Łatwe, niewymagające użycia narzędzi rozwiązanie pozwalające przenieść bagażnik rowerowy z jednej strony samochodu na drugą
- Zmontowany fabrycznie, niepotrzebne narzędzia
- Pozwala przypiąć rower do bagażnika rowerowego i bagażnik rowerowy na bagażniku bazowym (zamki w komplecie)
- Zapewniamy systemy zabezpieczeń, które zmniejszają ryzyko kradzieży, ale nie stanowią całkowitej gwarancji przeciwko ryzyku kradzieży rowerów. Dla zwiększenia bezpieczeństwa roweru zalecamy użycie zamka kablowego Thule, zamków na koła Thule
Dachowy bagażnik rowerowy Thule ProRide - dane techniczne:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ładowność | 20 kg |
| Wymiary | 145 × 32 × 8,5 cm |
| Masa | 4,2 kg |
| Pasuje do wymiarów okrągłej ramy | 22–80 mm |
| Pasuje do maksymalnych wymiarów owalnej ramy | 80 × 100 mm |
| Maksymalna szerokość opony | 3" |
| Maksymalny rozmiar koła (średnica) | 16–29" |
| Maksymalny rozstaw kół | 1235 mm |
| Kompatybilne ze sztywną osią | tak |
| Kompatybilne z ramą karbonową | Wymagany adapter: Thule Carbon Frame Protector |
| Pasuje do bagażników dachowych z rowkiem T 20x20 mm | tak |
| Pasuje do bagażników dachowych z rowkiem T 24x30 mm | Wymagany adapter: Thule T-track Adapter 889-1 |
| Pasuje do belek Thule WingBar Evo | tak |
| Pasuje do belek Thule WingBar Edge | tak |
| Pasuje do belek Thule WingBar | tak |
| Pasuje do belek Thule ProBar Evo | tak |
| Pasuje do Thule SquareBar Evo | Wymagany adapter: Thule ProRide SquareBar Adapter |
| Pasuje do belek Thule SlideBar | tak |
| Kompatybilne z systemem One-Key | tak |
Pliki do pobrania:
Szukasz idealnego namiotu dachowego lub innego sprzętu kempingowego?
biuro@4overland.eu
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
towar niedostępny
Bestsellery
9 399,00 zł
Cena regularna:
9 999,00 zł
10 399,00 zł
Cena regularna:
10 999,00 zł
9 980,00 zł
7 880,00 zł
8 580,00 zł


























